3.238.125.76
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  Memur Maaş Programı

   Kamu kurumlarında çalışan, memur maaşları ödemesi yapan mutemetler için ideal bir programdır. Programın kullanımında herhangi bir sınırlama yoktur. Memur Maaş Programı WEB sitemiz güncelleme tarihi itibariyle yasal mevzuata cevap verebilecek özelliktedir.
   657 ve 5510 sayılı yasaya tabi tutulan devlet memuru maaşları hesabı, 14 günlük ve 1 aylık fark maaşların hesabı, 1 Ocak2008 Tarihinden itibaren uygulanmaya başlanan Vergi İadesi yerine kullanılan Asgari Geçim İndirimi uygulaması mevcuttur.
Programımızda bulunan önemli özellikler

 •  Bordro alırken A4 ve A3 kâğıda isteğimiz doğrultusunda çıktı alma. Arazi Tazminatı, Asgari Geçim İndirimi, Ek Tazminat Bordroları, Ödeme Emri, Kesinti Raporları gibi raporları da hazırlayabiliriz.
 • Çocuk Takibi, İcra Takibi, İlaç Bilgileri ve Rapor durumlarını ister kısa ister detaylı bir şekilde takip edebiliriz.
 • Sınırsız kesinti tanımı özelliğimiz mevcuttur. Bu özellik sayesinde personelden ne kesinti yapıyorsak bunları ayrı ayrı kalemlere ayırarak raporlayabiliriz.
 • Sendika Tanımları özelliği ile hangi sendikanın ne kadar ve hangi personel den kesileceğini yine ayrı ayrı kalemlere ayırarak takip edebilme özelliği.
 • Bordro kilitleme özelliği sayesinde yaptığımız bir bordroyu kilitleyerek o bordronun yeniden düzenlenerek eskisinin bozulma riskini ortadan kaldırmış oluruz.
 • Hazırlanan bordroları kurumun isteği doğrultusunda web sayfasına veya kişiye mail atma özelliği.
 • Kesenek Bilgi Sistemine otomatik aktarım için dosya oluşturma özelliği
 • Ödeme Emri Hazırlama özelliği
 • Kurum hangi banka ile çalışıyorsa o bankanın istediği formatta Banka Ödeme Disketi oluşturabilme ve mail atma olanağı.
 • Geniş bir raporlama özelliği ile Emekli sandığı için gerekli olan raporları Aylık İcmal ve İhbar fişi, 5510 S.K. tabi kesinti listesi gibi raporları alabilme.
 • Yılsonunda gerekli olan kadro maaş defteri, Emekli kesenek defteri gibi raporlar da mevcuttur.
 • Bordroda yaptığımız bütün kesintileri detaylı bir şekilde ayrı bir listede alabilme özelliği.
 • Bankaya gönderilecek olan Banka Talimat listesini bankanın istediği formata uygun olarak IBAN numaraları ile birlikte hazırlayabilme.
 • Belediye ve birlikler için olan diğer bir özelliğimiz ile yine firmamıza ait muhasebe programı ile entegreli çalışarak oluşan bordroyu muhasebe programımızda ödeme emri işlemlerine otomatik aktararak ödeme emrini de oluşturabiliriz.
 • Program güncelleme özelliği ile mevzuatta yapılan değişiklikleri programa eklenen yenilikleri ve sizin talep ettiğiniz düzeltmeleri internet aracılığıyla otomatik olarak programınıza yükleyebiliriz.
 • Terfi İşlemleri uyarı özelliğimiz ile terfisi gelen personelleri her program açılışında bize uyarı şeklinde bildirme olanağı sunar.
 • Katsayıları internetten güncelleme özelliğimiz ile bakanlıkça açıklanan yasal bilgileri değiştikçe bu özellik sayesinde internetten güncelleyebiliyorsunuz.
 • Fark Bilgileri bu özellik ile eski katsayı ile yeni katsayıları internetten güncelleme yaparak fark bordrosu almamızı sağlar.
 • Ek Ders Çalışma Girişi özelliğimiz ile kurumun bünyesinde çalışan personellerin Ders ücreti alıyor ise gelir vergisi matrahları dikkate alınarak bu kısımdan Ek Ders Çalışma bordrosu hazırlanır. (Matrahı program kendisi takip eder.)

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM