3.238.125.76
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  On-line Köy Bilgi Sistemi

   Köylere Yapılan Hizmetlerin ve Yatırımların Köylerin isimleri ile beraber, yapılan bu hizmetlerin ve yatırımların raporlarını alabildiğiniz ve Programın en önemli özelliklerinden biri olan Köyünüzün bilgilerini web sayfasına aktarabileceğiniz programdır.
Bilgi Girişleri(Köy Bilgileri Girişi): Bu menüde köyünüzün bütün bilgilerinin ve köy muhtarınızla ve muhtar azalarıyla ilgili bilgilerin girildiği, köyünüze bağlı olan mahalle ile ilgili bilgilerinizi girebileceğiniz ve köyünüze yapılan; Alt Yapı Bilgileri, Sağlık Hizmetleri Bilgileri, Eğitim Hizmetleri Bilgileri, Gençlik ve Spor Hizmetleri bilgileri, Tarım Hizmetleri, Yatırım Hizmetleri, köyünüze yapılan yardımlar, Köyünüz Meclisi ve Encümenlerinin Aldığı Kararları, köyünüzde var ise Tarihi Eserlerle ilgili bilgileri detaylı olarak yazabileceğiniz kısımdır.
Raporlar (Köy İsim Listesi): Bu menüde köyünüzün isimlerinin raporlarını ister tüm köy olarak isterseniz ilçe bazında alabileceğiniz kısımdır.
Raporlar (Eğitim Hizmetleri Raporu): Bu menüde köyümüze yapılan eğitim yardımlarını ister ilçe bazında isterseniz köy bazında raporunu alabilirsiniz.
Raporlar(Bayındırlık ve İmar Hizmetleri Raporu): Bu menüde köyünüze yapılan alt yapı hizmetlerinin raporunu ister ilçe bazında ister köy bazında alabilirsiniz.
Raporlar(Sağlık Hizmetleri Raporu): Bu menü köyünüze yapılan sağlık yardımlarını ve köyünüzde bulunan sağlık ocağı ve personeli ile ilgili bilgilerin raporlarını alabileceğiniz kısımdır.
Raporlar(Gençlik ve Spor Hizmetleri Raporu): Köyünüze yapılan spor hizmetlerini ister ilçe bazında isterseniz köy bazında rapor alabilirsiniz.
Raporlar(Tarım Hizmetleri Raporu): Köyünüze yapılan tarım hizmetleriyle ilgili bilgilerin raporlarını alabilirsiniz.
Raporlar(Yatırım Hizmetleri Raporu): Köyünüze yapılan yatırımlarla ilgili ister ilçe bazında isterseniz köy bazında rapor alabilirsiniz.
Raporlar(Yapılan Yardımlar): Köyünüzde meydana gelen doğal afet deprem yangın vesaire durumlarda yardım alan şahıslarla ilgili rapor alabileceğiniz kısımdır.
Raporlar(Alınan Kararlar Raporu): Köyünüz Encümeni ve Meclis kararlarını ister ilçe bazında isterseniz köy bazında rapor alabilirsiniz.
Raporlar(Tarihi Eserler): Köyünüzde bulunan Tarihi Eserler ile ilgili raporlarınızı alabileceğiniz kısımdır.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM