3.238.125.76
 
     
     
  Ana Sayfa Hakkımızda Özel İdare Yazılımları Belediye Yazılımları Birlik Yazılımları İletişim Destek
 
 
 
Ana Sayfa
Ürünler
Kampanyalar
İnsan Kaynakları
Destek
Uzak Masaüstü Yardım
İletişim
 
Özel İdare Yazılımları
 
Taşınır Mal Programı
Amortisman Takip Programı
 
Taşınmaz Mal Takip Programı
Memur Maaş Programı
 
İşçi Maaş Programı
Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı
 
Maaş Takip Programı
Gelir Takip Programı
 
On-line Köy Bilgi Sistemi
Memur Sicil Programı
 
İşçi Sicil Programı
Köy Hizmetleri İşçi Sicil Programı
 
Dava Takip Programı
İcra Takip Programı
 
Bilgiişlem Yönetim Sistemi
Personel Devam Kontrol Sistemi
 
Yemekhane Kontrol Sistemi
Otopark Takip Sistemi
 
  Köy Hizmetleri İşçi Maaş Programı

   Yerel Yönetimlerde ve diğer kurumlarda görev yapan Sosyal Sigortalar Kanuna tabi olarak çalışan işçi ve sözleşmeli personellerin maaş, ikramiye, tazminat, her türlü kazanç ve kesinti işlemlerinin pratik bir şekilde yapılması sağlanır. Ve bu hazırlanan verilere göre gerekli olan tüm belge ve cetveller başka bir işleme gerek kalmadan otomatik olarak hazırlanır.
1 Ocak2008 Tarihinden itibaren uygulanmaya başlayan Vergi İadesi yerine kullanılan Asgari Geçim İndirimi uygulaması mevcuttur.
Programımızda bulunan önemli özellikler

 • Normal Maaş Bordrosu, İkramiye Maaş Bordrosu, Fazla Mesai Bordrosu, Nöbet Maaş Bordrosu, Giyim Bordrosu, Kıdem ve Tazminat Bordrosu gibi bordroların hazırlanabilmesi.
 • Bordro alırken A4 ve A3 kâğıda isteğimiz doğrultusunda çıktı alma Normal ve ikramiye maaş bordroları, Asgari Geçim İndirimi Bordrosu, Aylık Kesinti listelerini, Gelir Vergisi Matrahı ve Aylık Sigorta Bildirim belgeleri gibi raporları çıktı alabilirsiniz.
 • Yevmiye Bilgileri kısmından derece ve kademe bazında yevmiyeler girilir ve bu yevmiyeler ileride değiştiği zaman buradan % artırım yapılarak yeni değerlerin ayarlanması veya manuel olarak tek tek güncellendikten sonra bunların personel kartlarına aktarılması sağlanır.
 • Yevmiye bilgilerinde bulunan yeni yevmiye mevcut yevmiye kısımları sayesinde yevmiyelerin artması halinde bir fark verilecekse bordro hazırlanırken Mevcut Yevmiye – Eski Yevmiye özelliği ile fark bordrosu hazırlanır.
 • Banka Hesap No girişi ile banka hesap numaraları değiştiği zaman bu kısımdan otomatik olarak değiştirme yapabiliriz.
 • Çocuk Takibi, İcra Takibi, İlaç Bilgileri ve Rapor durumlarını ister kısa ister detaylı bir şekilde takip edebiliriz.
 • Sınırsız kesinti tanımı özelliğimiz mevcuttur. Bu özellik sayesinde personelden ne kesinti yapıyorsak bunları ayrı ayrı kalemlere ayırarak raporlayabiliriz.
 • Sendika Tanımları özelliği ile hangi sendikanın ne kadar ve hangi personel den kesileceğini yine ayrı ayrı kalemlere ayırarak takip edebilme özelliği.
 • Bordro kilitleme özelliği sayesinde yaptığımız bir bordroyu kilitleyerek o bordronun yeniden düzenlenerek eskisinin bozulma riskini ortadan kaldırmış oluruz.
 • Hazırlanan bordroları kurumun isteği doğrultusunda web sayfasına veya kişiye mail atma özelliği.
 • Kesenek Bilgi Sistemine otomatik aktarım için dosya oluşturma özelliği.
 • Ödeme Emri Hazırlama özelliği.
 • Kurum hangi banka ile çalışıyorsa o bankanın istediği formatta Banka Ödeme Disketi oluşturabilme ve mail atma olanağı.
 • Bordro da yaptığımız bütün kesintileri detaylı bir şekilde ayrı bir listede alabilme özelliği.
 • Bankaya gönderilecek olan Banka Talimat listesi bankanın istediği formata uygun olarak IBAN numaraları ile birlikte hazırlayabilme.
 • Program güncelleme özelliği ile mevzuatta yapılan değişiklikleri programa eklenen yenilikleri ve sizin talep ettiğiniz düzeltmeleri internet aracılığıyla otomatik olarak programınıza yükleyebiliriz.
 • Puantaj Aktar özelliğimiz ile bir önceki aydaki hazırlanan puantajın mevcut aya aktarılmasını sağlar.

Program Güncelleme : Yönetmelikte yapılan değişikliklerin (kısmi değişiklikler) veya siz kullanıcıların bizden istediği isteklerinin internet ortamına atıldıktan sonra bu özelliği kullanarak o değişikliği uygulaması sağlanır.

Tarih Kilidi : Bu özelliğimizi kullanarak belirlediğimiz tarih ten öncesinde hazırlamış olduğumuz evrakları hiçbir değişiklik yapılmasına izin vermeden kilitler o tarih ve öncesine yeni bir kayıt yapamayız.

Otomatik Yedekleme : Programımızda bulunan bu özelliğimiz ile bilgilerimizi ister kendi bilgisayarımıza ister internet ortamına belirleyeceğimiz seçenekler halinde otomatik olarak yedekleme imkanımız vardır.

Kullanıcı İşlemlerini Görme : Birden fazla kullanıcı varsa programı kullanan bunlara ayrı ayrı yetkiler verilerek daha sonra hangi kullanıcı hangi işlemleri yapmış rahatlıkla görebiliriz.

Demo Talep Formu
Adınız Soyadınız
Kurum Adı
İl / İlçe /
Telefon
E-Posta Adresiniz
Program


Tüm alanların doldurulması zorunludur!
Programı indireceğiniz link belirttiğiniz E-Posta adresinize gönderilecektir.
 
Sayfa Başına Dön
 
 
Şimşek Bilgisayar & Yazılım Ltd.Şti.
Tel : 0 442 213 20 50 (Pbx) Fax : 0 442 213 20 52
Menderes Caddesi Gürcükapı İş Merkezi Kat:2 No:22 25100 Yakutiye / ERZURUM